Evinizi ve kişisel eşyalarınızı güvende tutun

Dünyanın ilk taşınabilir kişisel güvenlik cihazı, Mimic GO şimdi Türkiye’de!

Mimic GO ile bilgisayar, sırt çantası, profesyonel kamera ekipmanı gibi değerli eşyalarınız ile eviniz, odanız, işyerleriniz gibi kişisel alanlarınızı tek tuş ile güvene alın.

Çok Yakında

ÇEVRENİZİ VE DEĞERLİ EŞYALARINIZI GÜVENDE TUTUN.

Mimic GO, ev, iş, cafe ve seyahatlerinizde her anınızda güvenliğinizi sağlar. Seyahat ederken, bir kafede vakit geçirirken veya spor salonundayken herhangi biri ekipmanınızı kurcalarsa ya da yurt odanıza, ev ofisinize veya garajınıza biri girerse hemen haberdar olun.

Mimic GO ile değerli eşyalarınızı güvende tutun.

Nerede olursanız olun, Mimic GO değerli eşyalarınıza göz kulak olur. Mimic GO’yu çantanızın içine atın veya eşyalarınızın üzerine yerleştirin ve aktifleştirmek için ücretsiz Smart Mimic uygulasını kullanın. Artık biri ekipmanını yerinden oynatınca hemen haberiniz olacak ve hızla tepki verebileceksiniz.

Mimic GO’yu alarmını çalarak hırsızı caydırması ve etraftaki insanları uyarması için de ayarlayarak güvenliğinizi en üst düzeye çıkarın.

Uygulamanızdan cihazı “Eşyalar” moduna ayarlamanız yeterlidir.

Smart Mimic Uygulaması, ortamınızı daha güvenli hale getirmek için Mimic GO ile beraber çalışır.

En yaygın kullanılan senaryolar ile Mimic GO’nuzu kolayca kurmak için Smart Mimic uygulamasını kullanın. Yalnızca üç aşamada Mimic GO telefonunuzla veya akıllı saatinizle Smart Mimic uygulaması aracılığıyla iletişim kurar. Alarm, ışık ve mod seçimlerini ayarlayarak deneyiminizi özelleştirebilirsiniz. Bildirim ayarlarınızı kendinize göre seçerek nasıl bildirim almak istediğinize karar verebilirsiniz.

Mimic GO ile yalnızca bir sırt çantası veya dizüstü bilgisayardan daha fazlasını güvence altına alabilirsiniz. Profesyonel ekipmanlar, bisikletler, kamp malzemeleri, DSLR kameralar, video ekipmanları ve müzik aletlerinizi de güvende tutun. Evinizi ve garajınızı izinsiz girişlerden koruyun. 

Smart Mimic uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Smart Mimic uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Mimic GO ile kişisel alanlarınızı güvenli hale getirin!

İster Airbnb eviniz, ister yurt odanız veya ortak bir çalışma alanı olsun, herhangi bir yeri daha güvenli hale getirmek için Mimic GO’yu kullanabilirsiniz. Ev güvenliğinizin yeterince iyi kapsamadığı alet kulübesi ve garaj gibi alanları korumak için kullanabilirsiniz. Mimic GO’yu korumasını istediğiniz alana bakacak şekilde yerleştirin. Mimic GO, aktifleştirildikten sonra alanınıza beklenmedik veya istenmeyen bir giriş olursa Mimic, uygulamanıza bildirim gönderir. Mimic GO’yu etraftaki insanları uyarmak ve davetsiz misafirleri kaçırmak için yüksek sesli bir alarm çalması için bile ayarlayabilirsiniz.

Uygulamanızda cihazı “Durum” moduna almanız yeterlidir.

Seyahatlerinizi Mimic GO ile güvenli hale getirin.

Siz seyahat ederken, Mimic GO çevrenizi ve kişisel eşyalarınızı korur, olası bir tehlike durumunda size anında haber verir. İster evde ister yolda olun, Mimic GO siz uyurken bile alarm durumunda kalır. Ürünle birlikte gelen yeniden kullanılabilir yapışkan aparatı kullanarak Mimic GO’yu otel odasının kapısı gibi herhangi bir düz yüzeye yerleştirebilirsiniz. Mimic GO’yu dilediğiniz gibi kullanın ve bütün gece o nöbet tutarken siz huzur içinde dinlenin.

Uygulamanızda cihazı “Kapı” modu’na ayarlamanız yeterlidir.

Mimic GO, Bluetooth bağlantısı olmadığında bile size bağlı kalır!

Gelişmiş Mimic Fi teknolojisini kullanarak Mimic GO, Bluetooth kapsamında olsanız da olmasanız da telefonunuzla iletişim halinde kalır. Mimic GO, telefonunuz ile Bluetooth bağlantısını kaybettiğinde iletişimde kalmak için otomatik olarak diğer ağları arar. Bu hizmet herhangi bir SIM kartı almanıza veya cep telefonu ücreti vermenize ihtiyaç duymadan gerçekleşir.

Dünya çapında kapsama alanına dahil olan yerleri buradan kontrol edebilirsiniz.

Kendinizi ve değer verdiğiniz kişileri Mimic GO ile koruyun. Mimic GO ile içiniz hep rahat!

Yurtta kalan çocuklarınızın ya da ilgilendiğiniz yaşlıların güvenliği hakkında endişeli misiniz? Mimic GO, gizlilik haklarınızı ihlal etmeden onları güvende tutmanıza yardımcı olur. 

Smart Mimic olarak değer verdiğiniz kişiler ve esyalari güvende tutmak için sürekli olarak yeni yollar üzerinde çalışıyoruz.

MIMIC GO İLE GİZLİLİĞİNİZ DE GÜVENDE!

Mimic GO, sizi güvende tutmak için kamera, mikrofon veya GPS kullanmaz. Mimic GO ileri teknolojisi ile, ne söylediğinizi ne yaptığınızı veya yazdığınızı bilmesine gerek kalmadan sizi güvende tutar. 

3 Kolay Adımda Kurulum

1. Mimic GO’yu kutusundan çıkarın ve güvenliğe ihtiyacınız olan yere yerleştirin.

2. Dilediğiniz modu seçmek için uygulamayı kullanın.

3. Mimic GO’yu etkinleştirin ve güvenliği sağlayın!

3 Kolay Adımda Kurulum

1. Mimic GO’yu kutusundan çıkarın ve güvenliğe ihtiyacınız olan yere yerleştirin.

2. Dilediğiniz modu seçmek için uygulamayı kullanın.

3. Mimic GO’yu etkinleştirin ve güvenliği sağlayın!